| Nazwa | ŚCIANKA WSPINACZKOWA POJEDYŃCZA |
| Nr kat. | ws-039 |
| Wymiary: | 288 x 132 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 696 x 532 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 220 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM HDPE | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profil stalowy 6 x 6 cm |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |













Reviews
There are no reviews yet.