| Nazwa | POMOST Z BELKAMI |
| Nr kat. | sz-008 |
| Wymiary: | 325 x 75 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 625 x 375 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| STEEL SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-008 POMOST Z BELKAMI
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, mostek, plac zabaw, ścieżka zdrowia, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-008 POMOST Z BELKAMI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.