Be the first to review “WS-043 DRABINKA SMOK”
WS-043 DRABINKA SMOK
| Nazwa | DRABINKA SMOK |
| Nr kat. | ws-043 |
| Wymiary: | 390 x 60 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 690 x 360 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 150 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Rura fi 33,7mm |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
Category: Małpi gaj
Tags: kamienie, liny, małpi gaj, podciąg gimnastyczny, veritas, wspinaczka
Related products












Reviews
There are no reviews yet.