| Nazwa | ALFA |
| Nr kat. | sz-033 |
| Wymiary: | 158 x 158 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 528 x 528 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 200 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Nazwa | ALFA |
| Nr kat. | sz-033 |
| Wymiary: | 158 x 158 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 528 x 528 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 200 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Be the first to review “SZ-033 ALFA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products
Login
Reviews
There are no reviews yet.