| Nazwa | RÓWNOWAŻNIA NA SPRĘŻYNACH |
| Nr kat. | sz-016 |
| Wymiary: | 300 x 20 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 600 x 320 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 45 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| Nazwa | RÓWNOWAŻNIA NA SPRĘŻYNACH |
| Nr kat. | sz-016 |
| Wymiary: | 300 x 20 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 600 x 320 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 45 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
Be the first to review “SZ-016 RÓWNOWAŻNIA NA SPRĘŻYNACH” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products
Login
Reviews
There are no reviews yet.