| Nazwa | TOR GRZYBKI Z PŁOTKAMI |
| Nr kat. | sz-015 |
| Wymiary: | 500 x 85 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 800 x 300 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 100 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| STEEL SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-015 TOR GRZYBKI Z PŁOTKAMI
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-015 TOR GRZYBKI Z PŁOTKAMI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.