Be the first to review “FI-014 ŁAWKA”
FI-014 ŁAWKA
| Nazwa: | ŁAWKA |
| Nr kat.: | fi-014 |
| Wymiary: | 125 x 77 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 425 x 377 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 54 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.