Be the first to review “FI-015 TWISTER”
FI-015 TWISTER
| Nazwa: | TWISTER |
| Nr kat.: | fi-015 |
| Wymiary: | 114 x 45 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 414 x 345 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 31 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.