Be the first to review “FI-003 KRZESŁO DO WYCISKANIA”
FI-003 KRZESŁO DO WYCISKANIA
| Nazwa: | KRZESŁO DO WYCISKANIA |
| Nr kat.: | fi-003 |
| Wymiary: | 68 x 142 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 368 x 442 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 61 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia, WIOŚLARZ
Related products



Reviews
There are no reviews yet.