Be the first to review “FI-001+FI-009 BIEGACZ+WIOŚLARZ+PYLON”
FI-001+FI-009 BIEGACZ+WIOŚLARZ+PYLON
| Nazwa: | BIEGACZ+WIOŚLARZ+PYLON |
| Nr kat.: | fi-001+fi-009 |
| Wymiary: | 246 x 119 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 546 x 419 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 83 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia, WIOŚLARZ
Related products



Reviews
There are no reviews yet.