Be the first to review “FI-019 ODWODZICIEL”
FI-019 ODWODZICIEL
| Nazwa: | ODWODZICIEL |
| Nr kat.: | fi-019 |
| Wymiary: | 122 x 88 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 422 x 388 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 53 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.