Be the first to review “FI-028 SZTANGA DO WYCISKANIA”
FI-028 SZTANGA DO WYCISKANIA
| Nazwa: | SZTANGA DO WYCISKANIA |
| Nr kat.: | fi-028 |
| Wymiary: | 142 x 75 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 442 x 375 cm |
| Wysokość: | 61,2 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.