Be the first to review “FI-009 WIOŚLARZ”
FI-009 WIOŚLARZ
| Nazwa: | WIOŚLARZ |
| Nr kat.: | fi-009 |
| Wymiary: | 129 x 87 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 429 x 387 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 66 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.