Be the first to review “FI-023 PODCIĄG NÓG”
FI-023 PODCIĄG NÓG
| Nazwa: | PODCIĄG NÓG |
| Nr kat.: | fi-023 |
| Wymiary: | 104 x 70 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 404 x 370 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 122 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.