Be the first to review “ZT-050 GARDEN S2”
ZT-050 GARDEN S2
| Nazwa: | GARDEN S2 |
| Nr kat.: | zt-050 |
| Wymiary: | 518 x 373 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 759 x 618 cm |
| Wysokość: | 320 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Related products











Reviews
There are no reviews yet.