Be the first to review “ZT-049 GARDEN S3”
ZT-049 GARDEN S3
| Nazwa: | GARDEN S3 |
| Nr kat.: | zt-049 |
| Wymiary: | 461 x 491 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 706 x 699 cm |
| Wysokość: | 320 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Related products












Reviews
There are no reviews yet.