Be the first to review “ZT-048 GARDEN N2”
ZT-048 GARDEN N2
| Nazwa: | GARDEN N2 |
| Nr kat.: | zt-048 |
| Wymiary: | 306 x 228 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 606 x 514 cm |
| Wysokość: | 280 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Related products












Reviews
There are no reviews yet.