| Nazwa | POMOST STAŁY |
| Nr kat. | sz-004 |
| Wymiary: | 325 x 75 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 625 x 375 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM HDPE | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
SZ-004 POMOST STAŁY
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, mostek, plac zabaw, ścieżka zdrowia, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-004 POMOST STAŁY” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.