| Nazwa: | HUŚTAWKA WAŻKA PODWÓJNA |
| Nr kat.: | hw-007 |
| Wymiary: | 302 x 300 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 502 x 500 cm |
| Wysokość: | 113 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 98 cm |
| WERSJA WYKONANIA: | |
| WERSJA WYKONANIA: | PLATINUM + HDPE |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| WERSJA WYKONANIA: | STEEL + HDPE |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
HW- 007 HUŚTAWKA WAŻKA PODWÓJNA
Category: Huśtawki wagowe (ważki)
Tags: huśtawka podwójna, hustawka ważka, konik, konik pleszew, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Be the first to review “HW- 007 HUŚTAWKA WAŻKA PODWÓJNA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products











Reviews
There are no reviews yet.