suszenie

Rodzaj drewna

Wszystkie belki są suszone w  technologii  komorowego suszenia. Tego typu system stosowany jest w krajach takich jak Kanada, Stany Zjednoczone i w Skandynawii (gdzie warunki atmosferyczne bywają bardziej surowe niż w Polsce). Cieszymy się, że możemy się przyczyniać do jej upowszechniania w Polsce. Ten typ suszenia eliminuje szkodniki i grzyby!

Więcej...

W celu zabezpieczenia drewna przed działaniem warunków atmosferycznych poddajemy drewno impregnacji. W naszych urządzeniach wszystkie wypełnienia, daszki, balustrady wykonane są ze sklejki wodoodpornej, płyt HDPE lub drewniane. Stosowane przez nas tworzywa sztuczne charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne, zadrapania. Ponadto bogata kolorystyka podnosi walory estetyczne naszych urządzeń.

Przygotowanie materiału

Proces produkcyjny przeprowadzony jest zgodnie z procedurami wewnętrznymi w celu zapewnienia najwyższej jakości wytwarzanym produktom, a elementy strugane są na najwyższej klasy obrabiarce czterostronnej stąd macie Państwo pewność co do jakości wykonania.

Zastosowanie specjalistycznych śrub konstrukcyjnych oraz połączeń  wpustowych zapewnia stabilność konstrukcji!

            Każdy etap wytwarzania jest kontrolowany. Do kolejnych etapów produkcyjnych przystępuję się po pozytywnym odbiorze poprzednich operacji.

strugarka
IMG_20190913_155746-Copy-1067x800
IMG_20190913_145435-Copy-1067x800

Montaż

KOMPLEKSOWOŚĆ

    •  – naszym zadaniem jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta umożliwiająca oddanie do użytku gotowych placów zabaw w terminie od 1-4 dni w zależności od ilości urządzeń oraz wymaganego podłoża. 

PROFESJONALIZM

    •  – wybierając usługę montażu firmy VERITAS możecie być Państwo pewni, że każde urządzenie zostanie zmontowane zgodnie z wytycznymi. Należy pamiętać, że nieprawidłowy montaż, nieprzestrzeganie stref bezpieczeństwa oraz nieodpowiednie podłoże są zagrożeniem dla bawiącego się dziecka. Warto zwrócić uwagę, iż wcześniej wymienione zagrożenia mogą dodatkowo stać się przyczyną szybszego zużycia urządzeń oraz utraty gwarancji. 

 

Więcej...

BEZPIECZEŃSTWO

     – sprawne zamontowanie urządzeń i szybkie oddanie do użytku placu zabaw jest dla nas priorytetem! Przeciągająca się w czasie budowa, nie do końca zamontowane urządzenia, niezabezpieczone wysokości upadkowe, nieprzygotowane podłoże itp. są potencjalnym zagrożeniem dla ciekawych z natury małych użytkowników.