Be the first to review “ZT-059 DELFIN”
ZT-059 DELFIN
| Nazwa | DELFIN |
| Nr kat. | zt-059 |
| Wymiary: | 240 x 54 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 490 x 354 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis
Category: Seria ANIMALS
Tags: plac zabaw, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Related products













Reviews
There are no reviews yet.