Be the first to review “ZT-058 ŻÓŁW”
ZT-058 ŻÓŁW
| Nazwa | ŻÓŁW |
| Nr kat. | zt-058 |
| Wymiary: | 296 x 146 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 546 x 446 cm |
| Wysokość: | 149 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis
Category: Seria ANIMALS
Tags: plac zabaw, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Related products












Reviews
There are no reviews yet.