Be the first to review “ZT-057 PAJĄK”
ZT-057 PAJĄK
| Nazwa | PAJĄK |
| Nr kat. | zt-057 |
| Wymiary: | 449 x 323 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 573 x 749 cm |
| Wysokość: | 149 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 60 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis
Category: Seria ANIMALS
Tags: plac zabaw, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Related products













Reviews
There are no reviews yet.