Be the first to review “ZT-055 BIEDRONA”
ZT-055 BIEDRONA
| Nazwa | BIEDRONA |
| Nr kat. | zt-055 |
| Wymiary: | 323 x 200 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 573 x 500 cm |
| Wysokość: | 273 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis
Category: Seria ANIMALS
Tags: plac zabaw, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Related products













Reviews
There are no reviews yet.