Be the first to review “ZT-054 MRÓWA”
ZT-054 MRÓWA
| Nazwa | MRÓWA |
| Nr kat. | zt-054 |
| Wymiary: | 331 x 207 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 581 x 507 cm |
| Wysokość: | 224 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 90 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis
Category: Seria ANIMALS
Tags: plac zabaw, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Related products













Reviews
There are no reviews yet.