Be the first to review “ZT-045 DUŻE UFO”
ZT-045 DUŻE UFO
| Nazwa: | DUŻE UFO |
| Nr kat.: | zt-045 |
| Wymiary: | 475 x 105 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 725 x 405 cm |
| Wysokość: | 290 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 150 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Categories: Urządzenia na plac zabaw, Zjeżdżalnia
Tags: ślizg, zjeżdżalnia veritas, zjeżdźalnia. zjeżdzalnia pleszew
Related products











Reviews
There are no reviews yet.