Be the first to review “WSCC-0046 WAGON Z DACHEM”
WSCC-0046 WAGON Z DACHEM
| Nazwa | WAGON Z DACHEM |
| Nr kat. | wsCC-0046 |
| Wymiary: | 72 x 212cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 371 x 512 cm |
| Wysokość: | 202 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 15 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profile stalowe |
| Wykończenie: | Płyta HDPE, sklejka anty-skid. |
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products












Reviews
There are no reviews yet.