Be the first to review “WSCC-0045 LOKOMOTYWA”
WSCC-0045 LOKOMOTYWA
| Nazwa | LOKOMOTYWA |
| Nr kat. | wsCC-0045 |
| Wymiary: | 101 x 184cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 401 x 483 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 41 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profile stalowe |
| Wykończenie: | Płyta HDPE, sklejka anty-skid. |
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products













Reviews
There are no reviews yet.