| Nazwa | WS/110 |
| Nr kat.: | WS/110 |
| Wymiary: | 361 x 372 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 661 x 668 cm |
| Wysokość: | 243 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 89 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
WS-110 Straż pożarna
| Nazwa | WS/110 |
| Nr kat.: | WS/110 |
| Wymiary: | 361 x 372 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 661 x 668 cm |
| Wysokość: | 243 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 89 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Urządzenia na plac zabaw
Tag: straż pożarna
Be the first to review “WS-110 Straż pożarna” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products










Reviews
There are no reviews yet.