| Nazwa | WS/113 |
| Nr kat.: | WS/113 |
| Wymiary: | 289 x 361 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 611x 660 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 89 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Nazwa | WS/113 |
| Nr kat.: | WS/113 |
| Wymiary: | 289 x 361 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 611x 660 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 89 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Be the first to review “WS-113 Karetka” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products
Login
Reviews
There are no reviews yet.