Be the first to review “WS-094 Gra labirynt”
WS-094 Gra labirynt
| Nazwa: | GRA LABIRYNT |
| Nr kat.: | ws-094 |
| Wymiary: | 120 x 80 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 420 x 380 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 52 cm |
| Konstrukcja: | płyta HDPE, sprężyna stalowa z podstawą |
| Wykończenie: | płyta HDPE, poliwęglan |
Categories: Gry i zabawy, Oferta Publiczna
Tag: gra integracyjna
Related products








Reviews
There are no reviews yet.