Be the first to review “WS-089 CYMBAŁKI”
WS-089 CYMBAŁKI
| Nazwa | TABLICA CYMBAŁKI |
| Nr kat. | ws-089 |
| Wymiary: | 95 x 8 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 395 x 308 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 165 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Rura Ø 42,4 mm, |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Categories: Gry i zabawy, Oferta Publiczna
Tags: cymbałki, publiczny plac zabaw, stół do gry, tablica, tablica edukacyjna
Related products











Reviews
There are no reviews yet.