Be the first to review “ZMSZ-066B zestaw modułowy”
ZMSZ-066B zestaw modułowy
| Nazwa | ZESTAW MODUŁOWY platinum |
| Nr kat.: | ZMSZ-066B |
| Wymiary: | 350 x 352 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 709 x 700 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 30 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy, drewno klejone 100x100mm |
| Wykończenie: | Sklejka anty-skid, lina zbrojona |
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: kamienie, liny, małpi gaj, podciąg gimnastyczny, veritas, wspinaczka
Related products











Reviews
There are no reviews yet.