Be the first to review “WS-055 SKRZYNIA NA ZABAWKI GARDEN”
WS-055 SKRZYNIA NA ZABAWKI GARDEN
| Nazwa: | SKRZYNIA NA ZABAWKI GARDEN |
| Nr kat.: | ws-055 |
| Wymiary: | 120 x 60 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 420 x 360 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 76 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS!
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products











Reviews
There are no reviews yet.