Be the first to review “WS-054 RAFA”
WS-054 RAFA
| Nazwa | RAFA |
| Nr kat. | ws-054 |
| Wymiary: | 160 x 90 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 460 x 390 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 120 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products












Reviews
There are no reviews yet.