Be the first to review “WS-048 CENTRUM DOWODZENIA”
WS-048 CENTRUM DOWODZENIA
| Nazwa: | CENTRUM DOWODZENIA |
| Nr kat.: | ws-048 |
| Wymiary: | 190 x 100 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 490 x 400 cm |
| Wysokość: | 151 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 150 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
TRANSPORT I MONTAŻ GRATIS!
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products










Reviews
There are no reviews yet.