Be the first to review “WSPL-0045 LOKOMOTYWA”
WSPL-0045 LOKOMOTYWA
| Nazwa | LOKOMOTYWA |
| Nr kat. | WSPL-0045 |
| Wymiary: | 101 x 184 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 401 x 483 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 41 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profil stalowy 6 x 6 cm |
| Wykończenie: | Płyta HDPE, SKLEJKA ANTY.-SKID |
Category: Urządzenia na plac zabaw
Related products











Reviews
There are no reviews yet.