| Nazwa | SKAŁKA Z TUNELEM |
| Nr kat. | ws-044 |
| Wymiary: | 235 x 75 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 535 x 375 cm |
| Wysokość: | 137 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 125 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profil stalowy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Nazwa | SKAŁKA Z TUNELEM |
| Nr kat. | ws-044 |
| Wymiary: | 235 x 75 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 535 x 375 cm |
| Wysokość: | 137 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 125 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profil stalowy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Be the first to review “WS-044 SKAŁKA Z TUNELEM” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products
Login
Reviews
There are no reviews yet.