| Nazwa | WS/0150 |
| Nr kat.: | WS/0150 |
| Wymiary: | 279 x 84 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 579 x 384 cm |
| Wysokość: | 247 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 131 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Be the first to review “WS-0150” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products











Reviews
There are no reviews yet.