| Nazwa | WS/0148 |
| Nr kat.: | WS/0148 |
| Wymiary: | 279 x 73 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 579 x 373 cm |
| Wysokość: | 264 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 132 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| Nazwa | WS/0148 |
| Nr kat.: | WS/0148 |
| Wymiary: | 279 x 73 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 579 x 373 cm |
| Wysokość: | 264 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 132 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Be the first to review “WS-0148” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products
Login
Reviews
There are no reviews yet.