| Nazwa | DOMEK LETNISKOWY |
| Nr kat. | ws-007 |
| Wymiary: | 220 x 200 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 520 x 500 cm |
| Wysokość: | 245 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 30 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM HDPE | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| STEEL HDPE | |
| Konstrukcja: | Profil stalowy 6 x 6 cm |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |












Reviews
There are no reviews yet.