Be the first to review “SZ-036 SIGMA”
SZ-036 SIGMA
| Nazwa | SIGMA |
| Nr kat. | sz-036 |
| Wymiary: | 403 x 239 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 738 x 574 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 200 cm |
| Konstrukcja: | Profil stalowy 6 x 6 cm |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, równoważnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Related products













Reviews
There are no reviews yet.