| Nazwa | KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY WYSOKI |
| Nr kat. | sz-029 |
| Wymiary: | 608 x 335 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 908 x 635 cm |
| Wysokość: | 210 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 182 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| STEEL SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-029 KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY WYSOKI
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, równoważnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-029 KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY WYSOKI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.