| Nazwa | KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY NISKI |
| Nr kat. | sz-028 |
| Wymiary: | 534 x 318 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 834 x 618 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 140 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
| STEEL SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-028 KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY NISKI
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, równoważnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-028 KOMPLET SPRAWNOŚCIOWY NISKI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.