| Nazwa | ZESTAW DO PRZESKOKÓW |
| Nr kat. | sz-021 |
| Wymiary: | 300 x 200 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 600 x 500 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 65 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-021 ZESTAW DO PRZESKOKÓW
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, równoważnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-021 ZESTAW DO PRZESKOKÓW” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products













Reviews
There are no reviews yet.