| Nazwa | RÓWNOWAŻNIE RÓWNOLEGŁE |
| Nr kat. | sz-020 |
| Wymiary: | 300 x 112 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 600 x 412 cm |
| Wysokość: | 47 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 47 cm |
| WERSJE WYKONANIA | |
| PLATINUM SKLEJKA | |
| Konstrukcja: | Drewno klejone |
| Wykończenie: | Sklejka wodoodporna |
SZ-020 RÓWNOWAŻNIE RÓWNOLEGŁE
Category: Ścieżki zdrowia
Tags: drabinka pozioma, drążki, gimnastyka, kamienie wspinaczkowe, komin, mostek, plac zabaw, przeplotnia, równoważnia, ścieżka zdrowia, tunel, wspinaczka, zdrowie
Be the first to review “SZ-020 RÓWNOWAŻNIE RÓWNOLEGŁE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products











Reviews
There are no reviews yet.