PS-010 PIASKOWNICA Z ZASUWĄ
| Nazwa: | PIASKOWNICA Z ZASUWĄ |
| Nr kat.: | ps-010 |
| Wymiary: | 245 x 404 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 545 x 704 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 32 cm |
| Konstrukcja: | Kantówka klejona |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Categories: Dom i ogród, Mała Architektura, Piaskownice
Be the first to review “PS-010 PIASKOWNICA Z ZASUWĄ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products











Reviews
There are no reviews yet.