Piaskownica sześciokątna – wszechstronne miejsce do zabawy
Marzysz o stworzeniu wyjątkowego i bezpiecznego miejsca do zabawy dla najmłodszych? Nasza sześciokątna piaskownica z bali to idealne rozwiązanie łączące solidną konstrukcję z praktycznym kształtem. Narożne siedziska zapewniają dzieciom miejsce do odpoczynku, a ich kolory wzbogacają wizualność urządzenia. Uniwersalność sześciokątnej piaskownicy pozwala na wykorzystanie jej na terenach przedszkoli, osiedli czy domowych ogródków. Precyzyjne wykonanie z drewnianych bali gwarantuje bezpieczne użytkowanie na wiele lat oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne.
Bezpieczna konstrukcja drewnianej piaskownicy
Piaskownica PS-002 została wykonana z wysokiej jakości, impregnowanych bali drewnianych oraz wodoodpornych płyt HDPE użytych do produkcji narożnych siedzisk. Podane materiały doskonale sprawdzają się na terenach zewnętrznych, gdyż charakteryzują się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne. Gwarancją bezpieczeństwa jest zgodność urządzenia z normą PN-EN 1176. Nasi klienci mogą dopasować wymiar do dysponowanej przestrzeni – oferujemy dwa rozmiary sześciokątnej piaskownicy: 2,4 m × 2,08 m oraz 3 m × 2,6 m. Wybierz swój wariant i stwórz miejsce do bezpiecznej zabawy wśród piasku dla najmłodszych!
| Nazwa: | PIASKOWNICA SZEŚCIOKĄTNA Z BALI |
| Nr kat.: | ps-002 |
| WERSJA WYMIAROWA: | 2,4 x 2,08 HDPE |
| Wymiary: | 240 x 208 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 540 x 508 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 30 cm |
| Konstrukcja: | Drewno bezrdzeniowe |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
| WERSJA WYMIAROWA: | 3 x 2,6 HDPE |
| Wymiary: | 300 x 260 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 600 x 560 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 30 cm |
| Konstrukcja: | Drewno bezrdzeniowe |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |












Reviews
There are no reviews yet.