Be the first to review “MA-010 ŁAWKA / RÓWNOWAŻNIA GARDEN”
MA-010 ŁAWKA / RÓWNOWAŻNIA GARDEN
| Nazwa: | ŁAWKA / RÓWNOWAŻNIA GARDEN |
| Nr kat.: | ma-010 |
| Wymiary: | 237 x 72 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 537 x 372 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 37 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Transport i montaż gratis!
Category: Gry i zabawy
Tags: publiczny plac zabaw, równoważnia
Related products











Reviews
There are no reviews yet.