| Nazwa: | HUŚTAWKA WAŻKA NA SPRĘŻYNACH GARDEN |
| Nr kat.: | hw-012 |
| Wymiary: | 300 x 30 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 500 x 230 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 88 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
HW- 012 HUŚTAWKA WAŻKA NA SPRĘŻYNACH GARDEN
Category: Huśtawki wagowe (ważki)
Tags: huśtawka podwójna, hustawka ważka, konik, konik pleszew, publiczny plac zabaw, veritas pleszew
Be the first to review “HW- 012 HUŚTAWKA WAŻKA NA SPRĘŻYNACH GARDEN” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products











Reviews
There are no reviews yet.